Şirketimiz ofis mobilyaları, ev gereçleri ve ev mobilyaları sektörünü genel anlamda araştırarak talebe uygun şekilde tasarımı ve dayanıklılığı ön planda tutarak ürünler geliştirmektedir.

Kategori olarak; ofis koltukları, mutfak sandalyeleri, sallanan sandalyeler, bar tabureleri gibi ürün gruplarına ek olarak ayakkabı çekeceği, çatal kaşık bıçak takımı, kesme tahtası, laptop masası gibi birçok farklı ev gereçleri ürün gruplarında da yıllardan beri üretim sektöründe yer almaktayız.

Tüm ürünlerimizde kullanılan hammaddeler sektörün en iyi ve dayanıklı hammaddeleri olmakla beraber sadece yaptığımız test aşamasından geçen hammaddeleri kullanmaktayız. Üretim ve kalite standartlarımızı sürekli olarak iyileştirmek ve müşterilerimize sunmak şirketimizin önemsediği politikalardan biridir.

Üretimdeki makine ve teknolojik alet edevatlarımıza yatırım yapıp geliştirmenin büyümemize olan katkısını göz önünde bulunduruyoruz. Dolayısıyla, her geçen gün sermaye kapasitemize göre üretim sistemlerimizi geliştirmekteyiz.

Yeniliklerimizi tasarım alanında da geliştirerek müşterilerimizi modern çağa uygun ve günümüzün standartlarında ürünlerle buluşturmayı arzuluyoruz. Şirketimizin en çok önemsediği konu olan satış sonrası hizmet sorumluluğu, bizim için vazgeçilmezdir. Her bir müşterimizi mutlu etmek en önemli şirket kuralımızdır.

Bütün bu kriterlere ek olarak, ülkemiz menfaatleri, şartları ve özel sektör düzenine uygun bir ticari olgu ve prensiplerle hareket etmenin önemini bilmekteyiz. Vizyonumuzda bu kriterlerin yeri her zaman sabittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR